Notor z Popradu posiela ochutnávku z demaWarning: Undefined variable $commenttitle in /data/2/9/29b41c66-053a-4959-a840-f9f7f1ba7da3/artattack.sk/web/wp-content/plugins/facebook-comment-by-vivacity/user-file.php on line 121

Warning: Undefined variable $commentcount in /data/2/9/29b41c66-053a-4959-a840-f9f7f1ba7da3/artattack.sk/web/wp-content/plugins/facebook-comment-by-vivacity/user-file.php on line 121

Dávno sme tu nemali Poprad a dávno sme tu nemali žiadne nové meno, ale oboje ako mávnutím čarovného prútika zmeníme a tento článok nám splní obe želania.

Notor z Popradu nám poslal ochutnávku z dema Nechaj sa viesť, ktoré mu výjde v lete. Demo bude obsahovať 12 trackov a na hosťovačkách tam zaznejú známe i menej známe mená ako Menfo, Bafa, S.bastard, Taupo braf a Orbis. Nahráva sa v štúdiu Dobroslav v Poprade a beaty budú od producentov BM production a semy beats. Jeden beat spravil Dobroslav a práve tento track vám teraz ponúkame k vypočutiu. Ide o skladbu Je smutné…, narapovanú v spolupráci s Menfom.

Track ma zaujal témou aj jej spracovaním. Nie je to síce výslovne hit, ale netrpí žiadnymi výraznými vadami, takže ak chcete vedieť aký rap sa momentálne točí v Poprade, tak si ho vypočujte a počkajte na demo.

Notorik ft. Menfo – Je smutné…

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.