Nakupuj v novom alebo redizajnovali sme ArtAttack Shop


ArtAttack Shop v novom dizajne.

Pozri novinky v ArtAttack Shope.

Už dlhé roky pomáhame interpretom, s ktorými máme dobré vzťahy. Distribuujeme ich hudbu a nosiče a dostávame tak ich tvorbu bližšie k ľuďom.

ArtAttack Shop sme pôvodne vytvorili pre naše vlastné potreby. Produkty (merch) predsa vyrábame niekoľko rokov, a tak bol ich predaj logickým dôsledkom. Nechceli sme zostať odkázaní iba na externé možnosti, pri ktorých sme nedokázali garantovať kvalitu všetkých služieb.

My sme chceli dobrý servis pre našich fanúšikov, ktorý by sme mohli zlepšovať a veríme, že sa nám to darí. Svedčí o tom aj množstvo spokojných zákazníkov za ostatné roky. Nehovoriac o usmiatych interpretoch vždy, keď ich vyplácame.

Najväčším prínosom ArtAttack Shopu je však samotný fakt, že nám tovar dodávajú predovšetkým sami umelci. Každým nákupom teda podporujete nielen priamo ich, ale aj nás. Ďakujeme.

Popritom sme si uvedomovali, že stav starého shopu bol už pár rokov neúnosný. Vedeli sme to, preto sme vytvorili jeho novú verziu. Je responzívny a prispôsobí sa tak vášmu zariadeniu – či už to bude počítač, tablet, alebo smartfón. A keďže žltá bola roky synonymom pre ArtAttack, vrátili sme sa k farbe, ktorá nám za ten čas „prischla“ a prirodzene sa stala súčasťou našej identity. Na ňu by sme radi v budúcnosti nadviazali aj zmenou loga.

Absolútnou prioritou nového online obchodu bude jeho funkčnosť. Napríklad objednávku môžete urobiť aj bez prihlásenia, štandardizované sú aj možnosti platby: na dobierku, prevodom na účet, prostredníctvom systému PayPal či pri osobnom odbere. Stačí si vybrať spôsob, ktorý preferujete.

Každý nový systém však môže mať svoje detské chyby. Preto ak narazíte na akékoľvek problémy, prosíme, informujte nás.

Pozri novinky v ArtAttack Shope.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.