Invázia vyráža na turné a posiela nový song


Turné Invázia Kruscifix 2010

Zrejme o tom už dávno vieš. Štúrovská Invázia, ktorú tvoria bratranci Ataker /rap/ a Grazzel /produkcia/, vydala na prelome rokov pod Tvojou Matkou rekorc albumMedzi časom. Len o pár týždňov neskôr ohlásila v relácii Cirkus na Rádiu_FM nový projekt  – Kruscifix – ktorý nielenže znie diametrálne odlišne /hlasno sa hlási k slovenskému true schoolu/, ale okrem chalanov z Invázie v ňom figurujú aj ďalšie zaujímavé postavičky: Ušo a.k.a. Fantóm /rap/, Neuro /produkcia/ a Dj Veritas.

Chalani nelenili a natočili videoklip hneď k prvej spoločnej štúdiovej nahrávke vôbec, k songu Dvojznačný obraz. Fotoreport z natáčania si môžeš pozrieť tu a video čakaj v priebehu nasledujúcich dní. V súčasnosti sa totiž nachádza v postprodukcii u Michala Kozára (InýFilm Pictures).

Toť ale nie je všechno. Chalani onedlho vyrážajú na turné. Prvým mestom, v ktorom odohrajú svoju novú spešl šou (1/2 Invázia + 1/2 Kruscifix), bude už tento piatok ich rodné Štúrovo. Po ňom budú, samozrejme, nasledovať ďalšie slovenské i české mestá: Šaľa, Hodonín, Prievidza, Kolárovo, Nové Zámky, Dubnany, Ústí nad Labem a Komárno. Ďalšie zastávky nie sú vylúčené.

Na koncertoch odznejú aj nové skladby, a to nielen od Kruscifixu, ale aj od Invázie. Ukážkovým príkladom je skladba „Až po posledné pohreby“, ktorú ti teraz ponúkame na daunloud. Chalani ju nahrali vo vlastnom štúdiu Čierna diera v Štúrove. Skreče patria DJovi Veritasovi, rap klasicky Atakerovi a beat Grazzlovi. Uži v zdraví.

neboli nájdené žiadne obrázky

Pozri SK a CZ Hip Hop CD´s v ArtAttack Shope.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *