Gramo Rokkaz a Maylay Sparks v ďalšom spoločnom klipe


V júny roku 2009 vyšiel Deckovi debutový album Utečenec. V titulnej skladbe si hosťovačku strihol undergroundový pojem Maylay Sparks. Ten sa koncom roka objavil v Bratislave osobne v rámci akcie Odkaz a s Deckom k spoločnej skladbe natočili aj videoklip pod taktovkou DoubleJ-a.

Čo už však vie málokto, Maylay Sparks na Slovensku strávil dokopy 4 dni a v jeden z večerov spolu s niekoľkými členmi Gramo Rokkaz Teamu navštívili G-Bodove a Danosťove štúdio Prodi Anapol. Počas tejto spoločnej session sa priamo v štúdiu vybrala hudba a napísali sa texty. Do Analytikovho beatu sa tak postupne vystriedali Maylay Sparks, Decko, Maylayov švédsky hypeman K Sluggah, Tono S. a Danosť a vznikla skladba „Kolabo na kolene“. Žiadna zásadná téma, len čistá radosť z hudby a energia. Skreče nahral DJ Metys, i keď priamo v štúdiu sa neobjavil. Celé nahrávanie prebiehalo za G-Bodovej asistencie a spolu s Danosťom sa postarali aj o výsledný zvuk.

Skladba doteraz nebola zverejnená a neobjaví sa ani na chystanom spoločnom sampleri labelu Gramo Rokkaz. Medzi prítomnými však bol so svojou kamerou aj Dekan, vďaka čomu dnes máme možnosť priniesť vám skladbu vo forme videa zachytávajúceho celý proces jej vzniku. Okrem všetkých zúčastnených sa v klipe mihne napríklad aj Annubis, ktorý Bratislavu navštívil spolu s Maylay Sparksom.

Čoskoro sa k vám vrátime s ďalšími informáciami o Gramo Rokkaz Sampleri, zatial si užite free klip.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.