Mugis zhudobňuje svoju Závet


Mugis, meno ktoré je čoraz viac frekventované na našej scéne a objavuje sa skoro na každom „dôležitejšom“ rapovom albume má pre Vás niečo nové. Má pre Vás album – svoj vlastný, producentský, na ktorom sa zúčastní viac ľudí ako je v kupé na trati Bratislava – Košice pred Veľkonočnými sviatkami.

Tých mien je dokopy 42, čo si myslím, že je absolútny svetový rekord, čo sa týka albumov v našich rapových končinách. Ak mal niekto 43 mien, tak sa mu ospravedlňujem. Osobne by som to vedel vytriediť minimálne o polovicu, ale to sú len tie moje prísne kritéria (aj keď táto hra je najprísnejšia). Toto číslo môže byť pre Mugisa, najväčšieho fanúšika gombaseckej klobásy, na ktorú sa začína už aj podobať výhodou, keďže pri čísle 42 si už jednoducho musíte nájsť toho svojho čierneho koňa medzi tými belochmi. Moje osobné tipy sú Lyrik, Strapo, Neznámy Interpret, SEdláci, Tono S., Majself, Plexo a všetci DJs, za čo odo mňa Matúš dostáva pochvalu. Zvyšok mien, si môžete pozrieť pod článkom, je to pestré ako farba vlajky na gay perejd.

Celý album vyjde pod novou značkou NENI PROBLEM, pod ktorou sa ukrýva okrem Mugisa aj Majself a Plexo, ktorý už stihol pod týmto názvom vydať svoj zatiaľ vysoko cenený debut Manuál a ja viem aj to, že pod touto značkou vyjde spoločný album Majselfa s Mugisom – Parfém.

Ešte dodám, že Mugis chystá aj nejaké klipy a album by chcel dať do obehu nejako koncom apríla. Fandiť mu môžete na tomto mieste. Dopočutia.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.