Jedny slovenské a jedny české zlaté ručičky


Dnes tu pre vás máme náklad dobrej hudby na dobré počúvanie. Sme si vedomí, že už to bolo zverejnené všelikde, ale keďže ide podľa  nás o kvalitnú hudbu, rozhodli sme sa ju aj napriek tomu našim čitateľom odporučiť.

Muki: Planetárium

DJa Mukiho snáď netreba predstavovať nikomu, kto rozumie dobrej hudbe. Preto len uvedieme info o jeho novom singli s názvom Planetárium. Nemihne sa na ňom nikto menší ako Planet Asia a to rovno v dvoch trackoch. Okrem neho tieto tracky okoreňujú „pouliční umelci“ ako Alfonz, Rišo zo Žužulety, Neznámy interpret, Moloch a Agresívne oko.

Aby toho nebolo málo,  Muki pridal ešte tretí track, v ktorom zas počuť rapovať Žuga. Ak teda máte radi Mukiho, Planet Asiu, alebo zvuk ulice (v širšom či užšom slova zmysle), tak sťahujte a neoľutujete. Ak ich nepoznáte, tak sťahujte a študujte.

album: http://www.zshare.net/download/87245817de68ac46/

kto má záujem o origi tak kontaktovať sa na:

fb: Muki Senec
mail: muki1@post.sk
_______________________________________________________________________________________________________

Black sheep vol. 1

Druhou vecou, ktorú by ste si mali skúsiť pustiť je kompilácia Black sheep vol. 1, ktorú vydáva český Everydays v spolupráci s anglickým Project S2dio. Väčšinu kompilácie oprodukoval čech Tomáš Zeman (a.k.a. Zemaque), ktorý dlhodobo žije v anglickom Nottinghame. Tam spojil svoje sily s Tomom Harrisom a speváčkou Harleighblu Low. Výsledkom ich spolupráce sú skladby presiaknuté pohodovým jazzom, rapom, živými bicími, trumpetami a spevom. Nečakajte žiadne striktné rapy a beaty, čakajte príjemné počúvanie.

Kompiláciu si môžete vypočuť a zakúpiť v digitálnej podobe na http://www.everydays.bandcamp.com/ , prípadne si môžete objednať CD na mailovej adrese label@everydays.eu

Počúvajte a bavte sa…

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.