Celkom iný beat part III


Duo v zložení Marián (Jaslo) a Marián (Bene) nás opäť príjemne zabavili. Tradičné miesto konania – divadlo GunaGu, tradične výborný výber hostí a tradične spontánne vystúpenie. Tretie pokračovanie tejto sympatickej hudobnej revue s dátum piatok 13teho našťastie nepostihli žiadne vážne problémy, ktoré sa s týmto dátumom spájajú. Malú zmenu v programe nepočítame (áno opäť).

Speváčka, textárka, skladateľka, fotografka – Misha, v tento večer predviedla unplugged koncert. Sprevádzali ju: gitarista Robo Papp (áno ten spevák), ktorý na poslednú chvíľu zastúpil pôvodne avízovaného Petra Markusa Markuljaka a „bubeník“ Štefan Bugala. Na prvý pohľad nezaujímavá trojica vytvorila príjemný hudobný zážitok a dokázala presvedčiť o svojich kvalitách, ktoré nepochybne majú.

Básnik a textár Daniel Hevier je známy svojím kladným vzťahom k slovenskému hip-hopu. Záujem však málokedy stačí a tak sa dalo čakať všeličo. Mc Hevi prišiel dôkladne pripravený s napísaným textom, ktorý si ako inak sám dokázal „zbúchať“ za pár hodín (povedal Marián). Ujo Hevier nie je žiadne béčko, a tak ho nezaskočila výzva na freestyle, s ktorým by kľudne mohol postúpiť na finále AAFB. Miro popremýšľaj o tom. Ako je napísané v úvode, Daniel Hevier je básnik a textár. Preto venoval pozornosť aj prezentácii svojej päť rokov písanej knižky, ktorá podľa predčítaného bude veľmi príjemným čítaním.

Celkom iný beat je iný. Nie je to divadlo, nie je to koncert. Je to príjemne stretnutie ľudí, ktorí majú čo povedať, ponúknuť. Preto mu želáme dlhú životnosť, veľa nápadov a divákov. Zaslúži si to.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *