ARTATTACK FREESTYLE BATTLE FEAT. RANE SERATO TOUR


Tak a máme to pekne krásne za sebou. Karty vyložené na stôl, víťazi známi, bordel uprataný, fotky procesnuté, majiteľ podniku hádam spokojný a Ledko napriek podpore houmís z celej štvrte zase raz nevyhral.

Ak vás nezaujímala jedna z možných budúcností dídžejingu, mohli ste do Subclubu prísť okolo deviatej. Neskôr si pozrieť koncert 2. Jakosti, ktorý by ste tak či onak rozpačito prestáli pod pódiom, pretože aj tak vás zaujímal až ten frístajl betl.

V prvom kole by ste zatlieskali i vypískali pár týpkov, čo mali očividne problém držať sa pridelenej témy, s obdivom by ste vyvaľovali oči na jedinú zástupkyňu krajšieho pohlavia s odhodlaním rapovať – Zeta v porote sa teraz neráta – a pomysleli by ste si, že to lepšie ako väčšina zvládnete aj sami. Ale ďalšie teoretizovanie by ste radšej utopili na bare.

Štvrť, semi a finále, ru-ky-ho-re, víťazný Shomi. Plus Nostra, ktorý získal sympatie allmighty Mira natoľko, že mu udelil divokú kartu, takže 28. 4. si môže pozrieť Bernolák z nadhľadu pódia.

Potom by ste sa pomaly otočili a išli domov, vytrvalci by si ešte pozreli koncert moderátora Strapa a jeho Presso 63. A to bolo asi tak všetko, namiesto románov si radšej prezrite fotky. Tie bavia viac, ako nejaké tie písmenká…

Text: Smoet, Foto: Smoet, KeitdicK

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *