TARANTULA MASAKER


Dámy a Páni zbystrite pozornosť. Po dlhšej odmlke pravých karnevalových žúrov, ktoré sa pravidelne no veľmi zriedkavo odohrávajú v priestoroch hotela Kyjev k Vám prichádzame s ďalšou lahôdkou. Po “vo-švíku praskajúcich” 80`s Retro Party a Bollywood Super Night sme vo Vašom meste znova.

Téma opäť iná ale stále tak isto dobrá ako predošlé. Téma na party Tarantula Masaker, názov hovorí sám za seba, je inšpirovaná hlavne tvorbou režisérov a scénaristov Quentina Tarantina a Roberta Rodrigueza (Pulp Fiction, Reservoir Dogs, Planet Terror, Detah Proof, From Dusk til Dawn, Machete, Kill Bill, Jackie Brown, True Romance, The Inglourious Basterds, El Mariachi, Desperado či Sin City) a zameriava sa hlavne na hudbu a kostýmy z týchto filmov. Určite sa každý stretol minimálne s jedným zo spomínaných filmov a zaregistroval ich jedinečný štýl. Pre tých čo nemajú ponatia stačí preskrolovať tento event a naštudovať si ako sa oháknuť a naladiť.

Hudobná produkcia tohto kalibru je zameraná na mix 70tich rokov, psychadelic funk a iné groovy bomby. O zábavu počas celej noci sa postarajú dvojka fešákov Dj Beyuz (producent Tomáša Hafnera) & Dj Vili:am (Puding Pani Elvisovej).

Okrem kvalitnej hudby pre Vás pripravujeme tanečnú súťaž o nie menej kvalitné ceny. V priebehu večera totiž odpálime legendárny Jack Rabbit Slims Twist Contest. Už sa tešíme na všetky Mie Wallace (Mire Valachové), Vincentov Vegov (Vincov Vegánov) a prekrepčené polobotky či zodraté štekle. Hodnotiť sa samozrejme bude aj najlepší ženský/mužský kostým, čiže ostáva pravidlo: viac dogabaný vyhráva. Ceny do súťaží venuje ujo Slováč (www.slowatch.sk).

S pozdravom Váš Macheta a Dominico di Cocco

datum: 25.2.2011
začiatok: 22:00h
dresscode: Tarantino & Rodriguez moviesmusic:
vstupné: 5€

no images were found

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.