Eremen s Lkamom „čakájú že hej“


Akurát nedávno mi písal jeden chalan z východu, že chápe, že nedáme jeho vec na náš web, pretože nie je z „veľkej Bratislavy“. Nedokázal pochopiť, že hlavný dôvodom je to, že ten jeho rap bol klobáska. O jeho správaní a úrovni komunikácie radšej ani nepíšem. Som ale rád, že mám aj hmotný(mp3) dôkaz toho, že ArtAttacku je úplne jedno odkiaľ si, keď nás to baví dáme to von.

Preto Vám dnes ponúkam track od prešovského Eremena do beatu od pezinského Lkamu, mimochodom nového člena Gramo Rokkaz teamu. Eremen momentálne pracuje na projekte s Bronekom. Ten by mohol byť von v priebehu cca dvoch mesiacov a pôjde o projekt jedného MCho a jedného producenta. Erky má stále rád kvalitný hiphap a v kuloároch sa hovorí, že má priateľku. Ktovie kde je pravda. Lkama spolu s Djom Mikom, priniesli nedávno svoj  videoklip k spoločnému pripravovanému mixtape-u, ku ktorému Vám čoskoro určite prinesieme bližsie info.

Čo sa týka tejto veci, Eremen na ňu povedal „že všetko dôležité, je povedané v samotnom tracku“ a dodal dačo vo východniarskom nárečí, čomu som bohužiaľ nerozumel. Vec sa nahrávala u Škrupa v štúdiu „Konečná“ a o foto sa postaral Dawe Hoody. Informácie sú vyčerpané, a vy si užite spomínanú pesničku, ktorá nesie názov „Čakám že hej“.

Indžoi it

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.