Menfo, Lyrik, Deratelump a Juso na majku, Zmysel na beate


V poslednom čase uverejňujeme čoraz menšie percento zo všetkých tých trackov, čo nám chodia na maily. Je to tým, že raperi sú čoraz odvážnejší aj tým, že my sme čoraz náročnejší. Keď nám ale príde dobrý track, tak neriešime, či je interprét z Bratislavy, Popradu, Handlovej, či Štúrova. Dobrý track je všetko čo treba, žiadne ďalšie kritériá nemáme.

A teraz nám prišiel dobrý track. Beat dodal Zmysel (Svit), po slohe dali Menfo (Poprad), Deratelump (Spišská Nová Ves) a Juso (Handlová) a refrénom prispel Lyrik (Bratislava – je to vôbec potrebné písať?). Track sa volá Keď to padá… a vy ho môžete sťahovať a vychutnávať si jeho atmosféru.

Ak by vás zaujímalo aj nejaké info, čo nového chystajú jednotliví protagonisti tak vedzte, že ako Menfo, tak aj Deratelump a taktiež aj Juso chystajú nové albumy, či aspoň demo albumy, takže sa máte na čo tešiť. Ak by ste chceli vedieť niečo viac, tak sledujte linky a kontakty dole.

LINKY/KONTAKTY :
facebook.com/studiodobroslav
facebook.com/Zmysel
my.hip-hop.sk/Deratelump
jusO@zoznam.sk

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.