PD-HIP-HOP.SK PARTY 2


Na minulej Party vol.1 sme vo Flashi krstili novú platňu Kapitalizmus a lúčili sme sa s JSS. Tentokrát bol line-up rovnako zaujímavý: Čistychov s Hajtkom, Rapulzia z Partizánskeho, ich dj J.R. + dj Kajo + samozrejme naši dji Mate a Hoody, ako bonus striptíz.

Párty začala setom dja Hoodyho, priskočil aj dj Mate, ktorý kombinoval, až som nechápal. No predstav si akapelu eNeS Priamo z 5ržalky na podmaz od DJ Tomekka : Ganxtaville…Aj zo skrečov som mal dosť, od fans bolo počuť piskot.

Po Matem sa za gramafóny postavil partizán DJ J.R. z Rapulzie, ktorý si predpiekol publikum svojím setom, potom prišli na pódium aj partizánsky MCs. Chalani dali asi 5 skladieb, milé prekvapenie, okolo polnoci koniec, “od nás všetko”. Na pódium vychádza DJ Mate, na radosť všetkých ohlasuje striptíz, muzika ako inak – Lady Marmalade a všetkým chalanom je jasné, kam sa treba pozerať…o desať minút je po všetkom, na pódiu znova DJ Mate, pozýva všetkých na budúcu akciu, viď koniec tohto reportu, sľubuje voľné vstupy na ňu 10tim najlepšie pariacim fans, ďakuje klubu za podporu.

0:40 a pri ihlách je Hajtko, ktorý svojím veľmi aktuálnym setom rozbil všetkých, jeden týpek mi do papierov napísal: “z Hajtkovho setu sme sa fšetci dosrali!!!”, bodajbynie, keď hral úplné noviny, Ashanti : Only you, poznáš tú basu, nie? Potom ešte Got ur self a od Nasa a podobné masáže uší.

Hajtkovi prichádza na pomoc Čistychov a Miki Mora, Dano dáva úvodný freestyle, nikto pod pódiom nechápe. Ďalej veci z albumu Staraj sa o seba bez Opaka, ale s Mikim, hneď na to Nezabúdaj na to odkiaľ si, kde má Miki prvú slohu. Nevedel som, ako sa mám hýbať na 129bpm skladby Keď píšem ja, ale Naša sa už dala. Potom hitovka Hanba Ti, Vaša aj bez Oriho a nakoniec dáva Čistý publiku na výber, freestyle alebo ďalšia skladba? Voľba je jasná a Dano už sype rýmy jeden za druhým, rozlúčka a dav zdraví “Da-no,Da-no”.

Hajtko zostáva na svojom poste a má v zásobe ešte nejaké platne…

Okolo druhej padám, ďakujem Marekovi za vybavovačky, PD-Hip-Hop.sk, Mate, Hoodyni, Polo = Mefisto Crew, tešilo ma, že som v publiku zbadal aj ADho a Konka, ktorých zvyčajne vidím na pódiu.

Fotky: ArtAttack, Text: Gabo

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *