I LOVE PARTY PRODUCTION – VEC, SUPA a DJ ŠKRUPO na turné


VEC, SUPA a DJ ŠKRUPO idú na turné pod hlavičkou I LOVE PARTY PRODUCTION

uvádza SAM SYSTEM TOUR 2013

„Svätá trojica“ VEC, SUPA a DJ ŠKRUPO vyrážajú na spoločnú šnúru koncertov. Okrem novej koncertnej show Veca so Škrupom z albumu Stereo farbo slepo, predstaví Supa svoje vlastné  skladby ale aj tie spoločné s Brančim.

Tieto tracky ešte nikdy spoločne naživo neodzneli, čo je jeden z mnohých dôvodov, prečo sa prísť pozrieť. Koncerty budú naviac špeciálne aj tým, že chalani sa o program postarajú, tak ako sa na SAM SYSTEM patrí. Počas večera sa za gramcami vystriedajú Škrupo, Vec a možno prekvapí svojou „dííísdžokejskou“ premiérou aj Supa.

Na niektorých zástavkách dostanú šancu aj vybrané mladé lokálne kapely, ktorých mená sa budú zverejňovať rovnako ako aj ostatné informácie ohľadne koncertov, predaja merchu atď. na stránkach I LOVE PARTY PRODUCTION.

Keďže sa celá tour uskutoční zatiaľ iba v mesiaci Marec, je vačšina koncertov orientovaných na strednom Slovensku. Tam to má každý z Vás na skok. Nie je však vylúčené, že v ďalších mesiacoch sa táto trojica presunie aj do ostatných končín. Všetko samozrejme záleží na fanúšikoch a lokálnych promotéroch, takže v prípade záujmu sa stačí ozvať: ilovepartyproduction@gmail.com

Pridajte sa na facebook event

02/3 PRIEVIDZA – ELEMENT MUSIC CLUB
08/3 MARTIN – LOUNGE
09/3 ŽILINA – BOONKER
15/3 RUŽOMBEROK – KLUB 33
16/3 DOLNÝ KUBÍN – KLUB 77
28/3 PEZINOK – BARREL
29/3 TRENČÍN – kino LÚČ

Pozri SK a CZ Hip Hop CD´s v ArtAttack Shope.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.