Tono S. miluje muziku


V kuloároch sa už dlhší čas šušká o projekte DILLALOG. Dnes si o ňom napíšeme pár riadkov a uvolníme prvý singel. Ten ste si mohli vypočuť v exkluzívnej premiére na Rádiu_FM.

V poradí šestnásty release online vydavateľstva ajlávmjuzik dorazí už 7.2. a bude sa niesť v oslavnom duchu. Štandardne bude voľne stiahnuteľný na stránke labelu artattack.sk/ajlavmjuzik ako aj na alternatívnom linku ajlavmjuzik.bandcamp.com. Okrem solídnej dávky rapu, bude obsahom aj bonusový balík pre tvorivých ľudí. Voľba pre singel bola jasná od prvého momentu. Symbolicky ako prvý odovzdal svoju skladbu hráč GR teamu Tono S. a jeho rými nás jednoducho neprestávajú baviť.

Pre grafické spracovanie coveru sme oslovili našich dobrých priateľov o ktorých vieme, že sú šikovníci. Otcns aj MN dodali výborné výsledky svojej práce a my sme nechceli uprednostniť iba jedného. Prioritne sa nahrávalo u Ventiho v jeho Salatech Studio. Postaral sa aj o mix a master, pomohli však aj mnohí iní. Všetkým patrí naša hlboká vďaka.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.