OUTLINE Graffiti Magazine #4 DEADLINE


OUTLINE Graffiti Magazine uzávierka pre číslo #4

Ani počas „krízy“ chalani z Outline crew nezatiahli ručnú brzdu. Reprezent má v ich srdci stabilné miesto a tak by to malo byť prirodzené u každého z nás. Nielen mudrovať, ale čo to aj obetovať. Dosť bolo úvodom, prejdime k veci.

Najdôležitejšia informácia, ktorú (verím) každý z vás pochopil už z nadpisu je, že sa pripravuje štvrté pokračovanie graffiti časopisu Outline. Počas rokov sa zmenil zo Slovenského na Európsky. Nič mu to však neubralo na kráse. Svoje fotky do pripravovaného čísla je možné posielať do konca marca čiže 31.3.2012 je posledný deň. Výtvory v minimálnom rozlíšení 300dpi (nie z telefónov!), ktoré musia spĺňať určité kritériá posielajte na mejl outlinemag@gmail.com. Nehanbite sa a buďte k sebe kritickí, neposielajte každú mrdku.

„Podpor nás do konca januára v hlasovaní o najlepší Európsky printový graffiti magazín, kde nás nominoval dobre známy Nemecký web ilovegraffiti.de. Všetkým, ktorí už svojim hlasom prispeli aj iným ktorí prispejú ďakujeme za podporu.“ Outline team

facebook.com/outlinemag

Kúpiť časopis a tričko Outline Graffiti Magazine v ArtAttack Shope.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.