LONG II LONG


Počiatočná atmosféra síce prichádzajúcim naznačovala, že zábavu treba vziať do vlastných rúk a tak sa horné končatiny prítomných naplnili kadejakými drinkami a podaktorým neskôr aj kadejakými okoloidúcimi. Hneď ako sa nazbieral dostatočný počet ľudí a vytvoril dav, všetko sa uberalo už len správnym smerom…

Ďalšia z klasických žúriek trnavského pôvodu sa konala 8.1.2005 v Art Clube pod názvom Long II long, ale to ste sa už asi dovtípili z nadpisu. Počiatočná atmosféra síce prichádzajúcim naznačovala, že zábavu treba vziať do vlastných rúk a tak sa horné končatiny prítomných naplnili kadejakými drinkami a podaktorým neskôr aj kadejakými okoloidúcimi. Hneď ako sa nazbieral dostatočný počet ľudí a vytvoril dav, všetko sa uberalo už len správnym smerom.

 Pozitívnu odozvu vyvolal Dj BudešOčut a v jeho prácičke úspešne pokračoval Dj TemuVer. V neposlednom rade sme sa dočkali aj voľného štýlu miestnych „udavačov“, čo už vyvolalo reakcie rôzne, ale zato náležité. Koniec koncov táto akcia čiastočne potvrdila už niekoľkokrát diskutovanú tézu, že mimo hlavného mesta ľudia občas dokážu oceniť kultúrne dianie omnoho viac.

Fotky, Text: K8

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *