90BPM TOP HIP HOP VOL.3


Nebudem chodiť okolo horúcej kaše a idem rovno na vec. 26.1. 2007 sa predviedli v žilinskom klube Guru nejakí tí mcs a djs. Ako úplne prvý dj hral domáci Dj Quiks, ten hral dovtedy, kým na stejdž nenastúpili chlapci z Ružomberku Dramatikz. Po prvej songe som vedela, že to bude ukrutne dobrý žúr (čistá pumpa chlapci) no ale prišiel ich koniec.

Vystriedali ich 2 macinovia z Piešťan KF plus jeden macino Dj Lucco. Títo traja vždy vedia ako na ľudí, to bude asi tým ich sexepílom, KF pomaly končia, uzatvoria to vetou čakajte na nový album KF. Dobre to by sme mali. Zleziem zo stejdžu za bratom a stretla som jediné zvieratko čiernej pleti, ktoré sa v ten moment nachádzalo v klube. Kto iný ako AFU RA, hneď som si ho odchytila dala fotoz a pustila som ho na slobodu.

Myslím, že si počas jeho šou každý prišiel na svoje (hlavne my baby) 😛 keď sa vyzliekol do pol pása a začal púšťať jeby do majku v spolupráci so svojim djom Illfated Tre. Dali riadnu šou, hrali vyše 1 a pol hodiny a keď sa zdalo, že už bude koniec, tak to koniec ani náhodou nebol 🙂

Mňa osobne najviac potešili staré známe pecky: D&D , Revolutions, Equality, We are just no a hip hopovú hymnu Hip-Hop. Illfated Tre riadne mastil na tých gramcoch. Takže suma sumárum hodnotenie celej akcie: dávam maximálny počet, všetko v klidu, sound v klidu, ľudia mohli vybažit najviac, djs, mcs, veľký rešpekt, bar fungoval ako mal, iba strážna služba by sa mala naučiť konečne jednať s ľudmi a riešiť veci s chladnou hlavou.

No a aby som nezabudla pozdravujem PYPPA (ty drzáň jeden :P), Mičiho Cabernet Savignone ešte dáme… tešilo ma a dúfam, že sa nabudúce uvidíme v ešte hojnejšom počte… čus

Foto, Text: Ydea

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *