„Vianočný bekstejdž“


A je to tu: rok čo rok, tepová frekvencia ako po vytrvalostnom behu, hladina adrenalínu na umretie, najmä keď idete akýmkoľvek autobusom okolo bratislavskej Incheby (kde práve prebiehajú Vianočné trhy, to jest výpredaj nepotrebných blbostí) alebo okolo akéhokoľvek hypersupermega marketu. Nejako to k tomu patrí, lietať medzi obchodmi, nadávať na takých istých, ako vy a nespávať, pretože neviete, čo tej vašej polovičke, rodičom, súrodencom či priateľom. Vianoce sú nádherný čas, pretože sme si to tak povedali.

Ale minimálne vás nenervujú slovenskí rapperi a SuperStar alias základná škola už tiež skončila. Preto budeme všetci pozerať Popolušku s Libušou Šafránkovou alebo Jakubiskovu Perinbabu (keď sa nám už konečne s tým filmovým ústavom dohodol) a chrúmať pritom salonky. Dokonca nám bude chutiť jedlo a pitie, ktoré by sme kedykoľvek inokedy znechutene vypľuli do najbližšieho kontajnera, pretože to varené víno na trhoch predávajú pančované varené víno a cigánska je tiež azda v tri dni starých žemliach. Ale zato tá atmosféra.

Takže pripájame sa aj my a v mene celej redakcie Artattacku vám prajeme všetky tie frázy a frázičky, ktoré sa zvyknú o tomto čase hovoriť. Jedinou vecou, ktorú tento raz odporúčame je, vybodnite sa na celý ten cirkus okolo, a choďte si dať nejaký medovník. Chudnúť budeme v januári. Organizovane a spoločne.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *