The Loud Minority … Guilty Simpson, MED a Dj Dez vo Viedni


Tak sme si zase raz užili výlet – koncert. The Loud Minority, skupina nadšencov, ktorí so železnou pravidelnosťou do Viedne pozývajú zaujímavých hudobníkov. Crew, o ktorej ste sa mohli dozvedieť minimálne z tohto žltého webu. Crew, na ktorej know how (Ako je to možné, že robia tie akcie v tak malých kluboch pre pár fanúšikov?) sme neprišli ani teraz. Si na december pripravila viacero lahôdok. Prvou, ale nie poslednou, na ktorú sme sa vybrali bola ďalšia Stones Throw Tour.

Detroit reprezentujúci ťažkotonážnik Guilty Simpson a Los Angeles reprezentujúci „krpec“ MED aka Medaphoar boli jasnou voľbou. Doplnení o koncertného Dja Slum Village – Dj Dez a „ďalšieho do partie“ menom Dj Ben. No čo vám mám písať? Posádka v zložení Lukáš, Marcel, Blažej a Róbert sa zabavila ako sa sluší a patrí. Róbert si kúpil aj čerstvý limitovaný 7″ od Up Hygh s trackom The Light. Ten TLM vydali pri príležitosti osláv svojich 5.narodenín, gratulujeme.

Nemá zmysel opisovať, kto, čo, prečo, ako, kedy a s čím. Napíšem iba, že to dopadlo presne tak ako som chcel aby to dopadlo 🙂 Často sa spomínalo na padlých hrdinov, ale tentokrát to nebolo „iba“ klišé. Clap your hands, Stress, Jungle love, Man´s world, Push, So real – klasiky od Dillu, ktoré jednoducho museli zaznieť. Skákalo sa zľava doprava, chvíľu minulosť, chvíľu budúcnosť. Obaja interpreti predstavili novinky z pripravovaných albumov, rovnako sa však vrátili k svojim stále aktuálnym počinom. Kto nepočul, odporúčame doštudovať (Guilty Simpson – Ode To The Ghetto a MED – Push Comes To Shove). Záverom iba rýchly tip 18.12. Illa J a Frank Nitt z Frank n Dank v podniku veľkom ako obyvačka .. šiiiiiiiidt ..

www.theloudminority.com

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *