SKUNK FUNK


Dvojstranový fotoreport z „gangsterskej žúrky“, ktorý nám navarili naši redaktori Saxy, Sajmon a Dram si môžete prezrieť nižšie. Odprezentovali sa na nej hneď niekoľkí zaujímaví dji (Vec, David zo Senca, Amen2)…

Deň pred prvým decembrom sa uskutočnila dlhšie avizovaná akcia Skunk Funk. Plagát sľuboval dva tanečné floory (rap a reggae). Na prvom floore vystúpili dji: Vec, David zo Senca, Amen2 a Almighty Kefir. Na reggae floore celú noc Jah Division Soundsystem.

Samotná akcia sa začala okolo ôsmej večer. Rapový floor sa zaplnil pomerne rýchlo a party nabrala korektnú atmosféru, ktorú rozprúdil David zo Senca. Okrem djov bola k videniu aj projekcia a to hneď dva krát. Na prvé plátno sa premietali rôzne videá (skateboarding, graffiti a podobne), na to druhé ruky samotných djov, ktorých ste mohli sledovať pri ich zručnej práci.

Vyplatilo sa to hlavne pri Vecovom a Davidovom sete, ktorých umenie je skutočne majstrovské. Aj keď sa party zúčastnilo okolo tristo ľudí, reggae floor zíval počas celej noci prázdnotou, škoda. Zato na prvom floore to zase naopak počas celej noci vrelo. Akciu hodnotím ako jednu z najlepších v Bratislave za posledný čas.

Záporne vidím iba skutočnosť, že počas celej party sa nehrali vôbec České, Poľské a už vôbec nie Slovenské skladby. Výnimku tvorí len Atmo rytmo od Trosiek. To bolo asi všetko z domácej produkcie, čo je veľká škoda. Ďalšia vec, ktorá neprispela k väčšej účasti bolo vstupné, ktoré určite odradilo niektorých jedincov od návštevy tejto, veľmi podarenej party.

Uznanie patrí organizačnému tímu Skunk funk crew za snahu, teším sa na ďalšiu akciu, ktorá je ohlásená na 27.12.2002 – mal by sa predstaviť Masta Ace, hip hopová legenda z New Yorku.

Tex: Dram Fotky: Dram a Sajmon

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *