Lkama & DJ Miko – Podla vkusu


Aktualizované: Booklet Kontest

“Podla vkusu” je nosič. Nosí odtlačok vkusu svojich stvoriteľov DJa Mika a producenta LKamu. Obsahuje to, čo považujú za relevantné a kvalitné. “Podla vkusu” je disk. Vyšiel pod Gramo Rokkaz druhý decembrový deň roku 2011 a v predaji je teda len pár dní.

“Podla vkusu” je aj hra. Jednoduchá, zrozumieteľná, no aj tak sme pre istotu pripojili návod. 

Začína aj končí originálnym nosičom.

 Zapoj sa. 

Po rozbalení bookletu albumu “Podla vkusu” človek ľahko príde na to, ako s ním naložiť. Stačia nožnice a lepidlo. Booklet sa dá personalizovať a my sme zvedaví na tvoj názor.

Takže, pokiaľ k nožniciam a lepidlu pripojíš akýkoľvek výtvarný prostriedok (spôsob realizácie nie je nijako obmedzený) a prispôsobíš si Mika s LKamom podľa svojho vkusu, neváhaj a odfoť ich. 

Následne do prehliadača zadaj gramorokkaz.tumblr.com.
 Klikni na tlačidlo “Zapoj sa” a cez jednoduchý formulár svoje dielo zverejni na našom tumbleri vytvorenom špeciálne pre tento účel. Vznikne tak verejná galéria vkusu, nevkusu, názorov, pokusov, diel…

Samozrejme, nie je to len tak. Na konci februára si nad galériu sadneme a spomedzi všetkých zaslaných návrhov vyberieme podľa nás najlepší, ktorý od nás dostane nový kus nosiča “Podla vkusu” (nakoľko autor svoj pôvodný rozstrihal), 1ks nášho nasledujúceho releasu a VIP+1 vstup na najbližší GR koncert v blízkosti bydliska. V pohode, nie?

Posledná a najdôležitejšia správa znie, áno máme ho skladom v ponuke ArtAttack Shopu. Nehanbi sa, klikni a objednaj si svoj originál.

_______________________________________________________________________________________________________

Producentský album LKamu, namiešaný DJom Mikom je hotový. Hotový znamená vylisovaný, vytlačený, zabalený, pripravený na predaj. Je to oficiálne. Skladieb na album sa nahralo veľa. Viac, ako dokáže obsiahnuť CD. Miko aj LKama na svojho spoločného potomka vybrali to najlepšie, čo sa naňho nahralo. Ostatné skladby sa ale určite nestratia v šuflíku. Časom sa medzi vás dostanú ako free tape opäť poctivo namiešaný DJom Mikom.

Po pár odklonoch sa v Gramo Rokkaz vrátili ku konceptu „Viac ako len CD“ a booklet v tomto release prekvapí. Niekoho tým, že jeho titulka je graficky krásne čistá, niekoho vnutorným obsahom. Nečakajte teda žiadnu photoshop koláž-fikciu. Podstatu bookletu ale ocenia najmä majitelia originálu. Našťastie, nie všetko sa dá skopírovať. Designed by otcns.

Tracklist

1. Decko, Sedláci, DMS – Podla vkusu (skreče: DJ Miko)
2. Osemskij – Pandemonium
3. Zlá Strava – Pod kontrolou
4. Dvojitá Zhoda – Podla predstáv (skreče: DJ Miko)
5. Flaps – Stoj si za svojim (skreče: DJ Metys)
6. Elban – Ide sa ďalej
7. Pantau – Lava prava
8. Dar – Cestou necestou
9. 3ck – I got the key
10. Separ – Píšem (skreče: DJ Miko)
11. Strapo – VHS Bojovník (skreče: DJ Spinhandz & DJ Miko)
12. Plexo – Tunelári
13. Separ, Decko, Idea, Danosť – Je to šport
14. Zverina – Tatranský uragán (skreče: DJ Miko)
15. Reset – Otrasný track
16. Mater – Pre tých čo zabudli
17. Decko, Smiley the Ghetto Child – Slová ako náboje (Lkama remix)
18. Lúzer – Dystýmia
19. Danosť, Dekan – Mám to v krvi
20. Mark Deez – I continue
21. Paulie Garand – Vítr v panelu
22. Tono S. – Laydak mjuzik
23. Lyrik – 10 000 hodín
24. Blažo, Škrupo – Jebnutý

Kúpiť CD LKama & Dj Miko – Podla vkusu CD v ArtAttack Shope.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.