HUDBA, KTORÁ POTEŠÍ UCHO AJ OKO


Champion Sound a ich vinylová stopa

Hudobné teleso Champion Sound už dávno nie je iba kapela okolo Prago Union. Dva krát vypredaný mega koncert s Dj Wichom a výkvetom domácej scény. Hranie na všetkých dôležitých svetových bboys eventoch, nedávna tour s Diamond D, alebo tá aktuálna s americkými Black Moon…

Pred časom sa im podarilo splniť si ďalší hudobnícky sen. Vo famóznom Red Bull Studiu v dánskej Kodani nahrali dve skladby v spolupráci s ozajstnými legendami v obore: bboy Stormom a DJ Staticom. Výsledok v podobe 7″ vinylu s hudbou, ktorej groovy breaks zodvihnú zo stoličky každého tanečníka. O vizuálnu stránku sa postaral Zerwox. Človek, ktorý má na konte release Madame Pepper.

Tracklist:

A) Come to the cypher feat. Storm
B) No half steppin‘ feat. Dj Static

Chcem si objednať 7″ vinyl Champion Sound

Renk opäť farebne

Druhým do partie je aktuálny počin vydavateľstva Humble Grooves. S názvom Magnificent Desolation vyšiel vinyl Renkovi, mladému producentovi z Karlových Varov. Podobne ako už predchádzajúci Forrest Drum aj tento originál poteší aj vizuálny vnem majiteľa. Zabudnite na „skipovanie“ pesničiek, jeho hudba vás prinúti vypočuť si album celý, resp. minimálne polku v jednom kuse. Obsahuje totiž len dve stopy. Nasledujte ich po ceste na mesiac a späť, inštrukcie sú dané.

Tracklist:

1. From the Earth to the Moon
2. From the Moon to the Earth

Chcem si kúpiť 12″ Renk

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.