CRUNK


Ďalšia vydarená party s názvom CRUNK v Banskej Bystrici v tradičnom klube Level 12, kde hosťovala Zet.u.zet.a z Karloveskej bandy. Zahájenie večera patrilo Forsovi, ktorý predviedol pár svojích nových trackov. Mimochodom celkom sympaťák, v bielom to je on. Ďalším očakávaným bol malý bystrický pes Rusty, ktorý tiež nezabudol na svoj slovný prejav. Dal nové texty a samozrejme freestyle šupy, dobrá šou.

Potom sa začalo poriadnou pičovačkou – nástup Jerry z Lučenca, ktorý sa predviedol na oboch ročníkoch Artattack freestyle battle-u a Rusty plus inštrumenty od dja Shakul-a z Trnavy. Po nich si mikro zobrala Zuza, po nej opäť freestyle od Rusty-ho, Jerry, Zuza a Dodoman. Najviac ma milo prekvapil battle medzi Rustym a Zuzou, v ktorom sa ona nechytala.

V neposlednom rade dji samozrejme hrali v skvelej forme až do rána. Na záver tohto krátkeho reportíku by som chcela poslať do p… promotéra tejto akcie pretože je amatér a nie promotér ako niekto povedal. Ešte mal tú drzosť pýtať si love od tých, ktorí si vstup vyriešili u majiteľa, aby mohli spraviť report z akcie na web … Maslo tak toto sa nerobí …

Fotky, Text: Ydea

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *