AMO v novom videu odkazuje „Treba sa pozrieť do zrkadla“


„Copy & paste“ stále funguje a hra o to kto rýchlejšie uverejní tlačovú správu je aktuálna jednoducho vždy. Kým bude človek človekom bude fungovať medzi ľuďmi aj súťaživosť. Skupinu AMO máme radi preto je z našej strany podpora na mieste. Čo na album Positive hovoríte vy ? Ne/zaujal vás tak ako nás ?! Prečítajte si recenziu od Smoeta. artattack.sk/11/amo-positive … nech sa páči užite si nový klip od Moeho a Opaka …… a …

Skupina AMO, ktorá nedávo vydala svoj v poradí tretí album s názvom Positive, prináša ďaľší videoklip, tentokrát k sladbe s názvom Someone Else, v ktorej hosťuje nemecký spevák U-CEE. O produkciu sa postarali Damien „Damalistik “ Albert & Jean Michel „Djei “ Gogo (United Flavour).

„Skladbu sme vybrali preto, lebo k nej máme veľmi pozitívny vzťah, hovoríme v nej o potrebe začať posudzovať svoje konanie ešte predtým, ako začneme odsudzovať konanie ostatných. Ide z našej strany o veľmi osobnú vec a aj práve preto sme sa rozhodli natočiť videoklip práve k tejto skladbe“ povedal o videoklipe Moe.

Réžiu videoklipu si zobral na starosť Branislav Vincze, s ktorým skupina AMO úspešne spolupracuje už niekoľko rokov, o kameru sa postaral Viktor Cicko. Videoklip sa chalani rozhodli urobiť veľmi jednoduchou metódou, sústredili sa na nápad a jeho kvalitné spracovanie – použitím zrkadiel v klipe sa snažia umocniť myšlienku sebareflexie. V klipe sa objavila aj kapela, s ktorou skupina AMO v sučastnosti vystupuje. Klip bol natáčaný v uliciach Bratislavy, nájdete v ňom teda veľa miest, ktoré istotne spoznáte.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.