Spomienkové video legiend


Ako malý-mladý fanúšik som dlhé hodiny strávil pri videu a nahrával rad radom všetko čo sa iba „obtrelo“ o témy, ktoré ma vtedy zaujímali. Graffiti, Rap, Break dance, Beatbox, Skate, Snowboard atď. Zaplnil som postupne cca 15 VHS kaziet najpestrejším materiálom. Nechcem pôsobiť ako zatrpknutý, nostalgicky zmýšľajúci staršina. Pochybujem však, že dnes ešte detská tak fanaticky sledujú čo sa deje. Pravdou taktiež je, že sa dnes v TV zase toľko nedeje. Ale asi sa mýlim a moje strieborné vlasy sú iba dôkazom sexepílu… bodaj by.

Na akcii Moov to Glasgow som spomenul Brančimu, že mám niekde tento video skvost a on ma hneď zadal do úlohy. Našťastie som našiel a tak ho dnes s radosťou ponúkam všetkým. Či patríte do skupiny nadšených zberateľov, alebo ste iba zažili tú dobu a „so slzou v oku“ zaspomínate ako to celé ešte pred pár rokmi bolo.

Vychutnajte si tento „old school“ dokument Českej Televízie o hiphope, v ktorom sa okrem moderátorky IM CYBER predstavili postupne mnohé legendy hiphopu. Orion, W518, Trosky, Coltcha, Jesus a Da Live Broadcast, Mc René, Company Flow a ďalší … bavte sa.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.