ROCK HARD BASTARDS


Rockhard bastards sú trojica D-Styles, DJ Excess a Toadstyle, ktorá posúva hranice turntablismu. Namiesto prehnaného sústreďovania sa na techniku scratchovania a súťaživosť dávajú vo svojich vystúpeniach dôraz na kompozíciu a štýl, akým používajú svoje jediné hudobné nástroje – mixpult a gramofóny.

Turné s poslednou zastávkou v Bratislave pokračuje tam, kde sa skončila ich jazda v dodávke po západnom pobreží USA počas Bastard Language Tour, ktoré má vďaka DVD dokumentu kultový status. D-Styles je ako najznámejší z trojice považovaný za jedného z najtalentovanejších turntablistov. V minulosti vystupoval v Invizibl Skratch Piklz spolu s Q-Bertom a Mix Master Mikeom, bol členom J-Roccovej Beatjunkies crew a dnes je na domácej pôde v Los Angeles aktívny ako rezident na Low End Theory – pravidelných klubových akciách orientovaných na experimentálny hip-hop a beatovú scénu.

D STYLES (Beat Junkies/ISP/Low End Theory) / USA
DJ EXCESS (Ned Hoddings) / USA
TOADSTYLE (Ned Hoddings) / USA

Cut Man Doo showcase
Biomat & Shutcoo live
Spinhandz & Spank

11.12.

no images were found

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.