PROJECT FISH PIE alebo O čom je naozajstný Hip Hop?!

PROJECT FISH PIE alebo O čom je naozajstný Hip Hop?!


Audio Danger Records je UK DNB & HipHop Label, ktorý prichádza na Slovensko a prináša so sebou kus kvalitnej kultúry.

V prvom vydaní HipHopových žúrov s názvom Project Fish Pie spravíme bordel v clube Hopkirk v Bratislave.

Nie len, že sa ukáže aj Dirty Dike a jeho DJ Sammy B-Side, ale oslávime aj narodeniny majiteľa labelu Audio Danger Records, pozrieme sa na mladých umelcov, ktorí budu mať dostatok priestoru pre výtvarné, lyrické alebo djské vyjadrenie sa a troška viacej sa zabavíme.

Na náš prvý premierový Project Fish Pie vám na Slovensko po prvý krát prinášame hviezdy z High Focus labelu – Dirty Dike a DJ Sammy B-Side, z upršaného Anglicka. Supportovať im bude slovenská rap crew s našľapanou Show. Ktorá? Gramo Rokkaz, ty k-oko-t!! ;D

Predvedie sa aj mladý a nadaný MYTUS a chrbát mu bude kryť jeho DJ Yun Crystal. Svoju produkciu nám predvedie aj uznávaný producent Duhan, zahrajú si aj ostrieľaní chlapci DJ Wosa a DJ Gonzo, Open MIC back up pri šporáku bude robiť D-High a svoje naj skillz nám predvedie niekto, kto vyhrá DJ CONTEST!

Dirty Dike – Mallory & Josephine (AUDIO) (Prod. Jazz T & Dr. Zygote)

Project Fish Pie

Má jasný a zreteľný cieľ – priniesť čo najlepšie hip hopové vystúpenia v čo najlepšej dostupnosti! Víziou nie je len samotná hudba, ale aj všetko čo zahŕňa jej kultúra. Myšlienkou celého projektu je spojenie čo najviac smerov hiphopu ako subkultúry. Pod jednou strechou teda zhromažďujeme známe tváre tejto scény a rovnako dávame šancu vzrastajúcim lokálnym producentom, Djom, MCs a výtvarníkom.

Free Painting

Okrem samotných vystúpení môžete očakávať FREE PAINTING – sľúbili sa nám už mr.Cina a Zrenix ART, a keď budete dobrí, tak aj nejaký graffiti jam pre lokálnych umelcov vonku na terase. CHCEŠ sa zúčastniť graffiti jam powered by ROOFTOP?
MMCH Dirty Dike nie je len Super Mega Bad rapper, ale tiež vášnivý writer, takže ľudia, čo idú na graffiti jam, poriadne sa rozcvičiť, nech nerobíte hanbu! 😀

PROJECT FISH PIE alebo O čom je naozajstný Hip Hop?!

Open Mic a DJ Contest

Takisto sa bude konať aj OPEN MIC pre začínajúcich MCs, na prezentáciu svojho talentu, stretnutie rovnako zmýšľajúcich rapperov a to všetko po boku jedných z najväčších (ale hlavne najkvalitnejších) mien na scéne. A zahrať si na rovnakom stagei bude môcť aj jeden DJ, ktorého vyberieme v rámci DJ CONTESTu. Ako sme už povedali sleduj fb event!

Radi by sme vytvorili niečo ako druhý domov pre miestnu hiphopovú komunitu, kde bude bezpečne a vládnuť bude priateľská atmosféra. Toto je PROJECT FISH PIE!

Facebook event: https://www.facebook.com/events/747922492014654/

Line Up:

  • Dirty Dike w DJ Sammy B side
  • Gr TEAM – Gramo Rokkaz – Tono S. (Gramo Rokkaz), Decko, Danosť, Lkama
  • Duhan – Ajlavmjuzik
  • MYTUS + Yun Crystal
  • DJ Wosa2000
  • D-High
  • Gonzo

Zdroj: Tlačová správa


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.