PD-HIP-HOP.SK PARTY vol.9


Deviata párty spod pera PD-Hip-Hop Community v novom klube s retro industriálnym názvom Fun Factory bola čisto DJská záležitosť, šestica DJs Mate, Hoody, Kajo, Polo, susedia JR a MyČo roztočili platne na 3 gramcoch.

Krátko pred deviatou si podávam ruku s Matem bielym ako stena, takže za gramcami zatiaľ šantil iba Hoody. Klub takmer prázdny, ľudia sa zbierajú pomaly, čo hrať iba pre parkety? Recesia a skreče do toho sú veľmi k veci. Po Hoodym Kajo zablednil hlasy KF z Dáva mi do inštrumentov od Beatnuts a ich hitovky Watch out now, celkom lahodná chuť, ako keď je na cigaretách napísané „special blend“.

Kajovu šnúru odstrihol Polo, Wich a Promoe sú jeho istota. Pred polnocou dorazila dosť početná tlupa z PE na čele z JRom a MyČom Bjúkenenom. JR púšťa zostra párty liek Next episode od Doktora Dreho. JRove sety sú ako víno, niekomu chutia a niekomu nepasujú. Hoody stále kvalitne dobiedzal skrečmi na súťaž, dva gramce hrajú set a jeden skreč, oddych neprichádza do úvahy. Freestyle battle sa nekoná z dôvodu práceneschopnosti odvážlivcov, alkohol znova zvíťazil. Ani nulové zásoby piva nezastavili rozbehnutú žúrku, za večer sa klub kvalitne zaplnil.

Mnohí ľudia neprišli, lebo sa im 70.- za „iba“ DJs zdalo veľa, logika typu „hudbu si môžem pustiť aj doma“ ma dorazila. Načo sú potom všetky zábavné podniky alebo budovy služieb? Veď doma sa môžeš aj najesť, pustiť si hudbu, oblečenie sa dá ušiť a zlomenina časom odpadne sama. Do klubu sa chodí preto, lebo ti tam pustia hudbu kvalitnejšie ako si ju pustíš sám, lebo tam stretneš aj známych, ktorých stretávaš len málokedy, lebo ti dajú vychladené drinky a môžeš užívať večer lepšie ako pohľadom z okna.

Preto som bol vo Fun Factory a neľutoval som rovnako ako ďaľších 150 ľudí, ktorí prišli. Boli medzi nimi aj fellaz z Partizánskeho, ktorí prišli podporiť svojich DJs JRa a MyČa. Klub nesklamal, takže sa uvidíme už o dva týždne na Martina.

Fotky: Netrep, Dick, Text: Gabo

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *