New Yorker otvára 25. predajňu na Slovensku


Vo štvrtok 11. novembra bude v Liptovskom Mikuláši slávnostne otvorená nová predajňa New Yorker s módou pre mladých v nákupnom centre STOP.SHOP. Hlavným bodom programu bude vystúpenie skupiny Komajota. Okrem nej bude celým dňom sprevádzať aj DJ JTBig a moderátor Mimo z Fun rádia!

Zákazníci môžu očakávať množstvo zábavy pri slávnostnom otvorení novej predajne New Yorker v Liptovskom Mikuláši. Populárna slovenská skupina Komajota predstaví svoje hity naživo priamo v predajni v troch vstupoch o 15.00, 16.00 a 17.00 hod. Moderátor Mimo z rannej show Fun rádia bude sprevádzať celým dňom otvorenia a pre zákazníkov bude mať pripravených množstvo hier o zaujímavé ceny. DJ JTBig bude hrať po celý deň tie najlepšie mixy techno, house a dance hudby.

V novej predajni New Yorker v Liptovskom Mikuláši nájdete aktuálnu jesennú a zimnú kolekciu na 700 m2 predajnej plochy. Okrem nespočetných módnych vychytávok čakajú na zákazníkov v deň otvorenia aj početné zľavy a špeciálne ponuky. Spoločnosť New Yorker vstúpila na slovenský trh v roku 2004. Prvá predajňa bola otvorená v Bratislave. S novou predajňou v Liptovskom Mikuláši bude spoločnosť New Yorker na Slovensku zastúpená už 25 predajňami.

Tešíme sa na stretnutie pri otvorení novej predajne v Liptovskom Mikuláši!

Adresa predajne: New Yorker, STOP.SHOP., 1. mája 45, 031 01 Liptovský Mikuláš
Otváracia doba: Po – Pia: 9.00 – 21.00 hod.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.