KID KOALA ZASE VO FLÉDE


Ďalší piatok, ďalšia hviezda, ďalšia výborná akcia. Začalo sa asi o deviatej. Už onedlho, za polhodinku sa otvoril aj stage a Funkmoguls aka DJ Aka a Sean John boli ready. Za hoďku a pol ich vystriedali Foolk a DJ Lixx. Klub sa začal pomaly plniť a pred pódiom sa v rytme hýbalo čoraz viac ľudí. Asi po hoďke prišiel na stage brnenský DJ Five a atmosféra v klube konečne začínala byť taká, ako sa na takúto akciu patrí.

Five zahral pred domácim publikom kvalitne, takže veľká poklona. Trišvrte hodinu po polnoci sme sa dočkali a na pódium vystúpil Kid Koala, ktorý taktiež svojho predchodcu ocenil slovami: „This was an amazing mix!“ a nás privítal slovami: „Ahoj Czech Republic, menuji se Kid Koala.“ Kto nevedel, čo znamená plný sál vo Fléde, to teraz zistil. Kid ako inak, ako výborne, všetci sa bavili a bavil sa on. Celá Fléda s ním spolupracovala a bolo na ňom vidieť, že sa tu cíti fajn.

Tí čo ho predtým nepoznali, určite zistili, že svoje majstrovské prsty na vinyloch ovláda dokonale – všetko sa to totižto premietalo na veľké plátno umiestnené za ním, vďaka organizátorom, že sa nezabúda na detaily. Odohral skoro dvojhodinový set a potom sa pobral do backstagu. Ľudia sa s tým však nechceli zmieriť, on sa chcel dobrým fanúšikom odvďačiť a vrátil sa aby dal ešte jeden prídavok. Potom už odišiel z pódia definítvne. Postupne začali ľudia z klubu odchádzať a atosmféra sa začala opäť postupne meniť z nabitej na komornú …

Fotky: 615 Text: MB

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *