ArtAttack Snapback - šiltovka pre vás

ArtAttack Snapback – šiltovka s tradíciou


Šiltovka ArtAttack Snapback je tu!

Tvoja hlava bude so šiltovkou ArtAttack v suchu.

ArtAttack za dlhé roky fungovania vytvoril už všelijaké produkty. Tričkám a ich dizajnovaniu sa venujeme od roku 2000. Šiltovky alebo snapbacky sme však ešte nerobili. Prečo? Nevieme 🙂 Vyskúšali sme teda spraviť logo ArtAttack aj na čiapke, šiltovke alebo ako sa to v zahraničí volá, na snapbacku.U nás tomu hovoríme šiltovka

Tak tie šiltovky robíme 🙂 tu a teraz. Čo to znamená pre vás? Vaša hlava bude v suchu a budete mať baseballový swag. Nové logo ArtAttack je pekne vyšité na prednom paneli snapbacku. Čiapky v klasických farbách, výšivka farebne zladená k šiltu. Snapback je vhodný pre pánov, dámy aj deti, hovoríme tomu Unisex.

ArtAttack Snapback – grafický koncept šiltovky

Fanúšikov farebných šiltoviek nepotešíme, klasikov však áno.

Univerzálne odtiene ako čierna, modrá a sivá sa hodia ku všetkému. Šiltovku môžete nosiť k saku aj k farebnej havajskej košeli. Inak povedané k rôznym pracovno-zábavným príležitostiam. ArtAttack Snapback má jednu univerzálnu veľkosť, tzv. One size. Vzadu si ju nadstavíte plastovým zapínaním.

Vy a ArtAttack Snapback to bude veľká láska! 🙂

Kúpiť Snapback ArtAttack

[products ids=“30196, 30184″ columns=“2″]

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.