BRATISLAVA leto2007 napísal/a MtotheG Počas letných mesiacov sme pobehali aj nejaké festivaly, kde sme sa (či už dobrovoľne, alebo za peniaze) predviedli pred zrakmi mnohých náhodných okoloidúcich. Molho by vás zaujímať:Leto, oddych, zábava a farebná maľbaFarebná maľba na stene v ArtAttack Shop & RoomMaľby na stánkoch s tradičnými mliečnymi výrobkamiMaľovaný portrét Nelsona Mandelu na stene v obývačke