UPRISING 2013 CEZ OBJEKTÍV STANČI


Ani v poradí šiesty ročník reggae festivalu nezmenil lokalitu. Fanúšikovia červenej, zelenej a žltej sa stretli štandardne na Zlatých pieskoch v Bratislave. Po minuloročných „brekeke“, ktorými každoročne počasie vyčíňalo sa našťastie nič podobné tentokrát neudialo. Festival sme si vždy užívali z pozície a pohľadu návštevníkov. Tento rok sme to však zmenili. Na začiatku leta sme otvorili „kšeftársku sezónu“ symbolicky na rovnakom mieste. Hip Hop Žije vystriedal predposledný augustový víkend Uprising.

K programu sa nebudem vyjadrovať, každý si v ňom našiel (verím) to svoje. Pre mňa konkrétne to boli Pharcyde a PSH, keďže reggae hralo všade navôkol. Najviac ma pobavili „africkí šmelinári“, ktorí odmietali odísť aj keď im organizátori vysvetľovali, že už pre ich „paradajka paprika originál Afrika“ sortiment nie je miesto. Ale však trikolóra s podobizňou Boba Marleyho sa predáva rovnako všade. Inak boli ľudia usmiati a nám sa páčilo … krásne fotky pre nás/vás nafotila Stanči Karellová. Ďakujeme.

PS_ Dajte si iný názor na festival TU

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.