Šmolkovia zaútočili na New Yorker


Ako malí sme ich sledovali spolu s inými kreslenými postavičkami. Tak malí, ale pritom drsní – takí sú Šmolkovia na tričkách špeciálnej kolekcie New Yorker. Roztomilé tričká značky fishbone sister budú k dispozícii vo všetkých predajniach New Yorker od augusta za 14,95€. A tak Šmolinka, Mudroš a spol. oslavujú svoj veľký comeback. A to nielen v kine, ale aj v predajniach New Yorker!

Vonku pomaly preberá vládu jeseň, začína sa ochladzovať, príroda nás najprv poteší veselou pestrosťou, aby sa potom definitívne ponorila do ponurej sivosti. A pretože móda sa musí prispôsobovať počasiu, tak zároveň nastáva čas, keď z našich skríň postupne miznú letné modely a uvoľňujú priestor teplejším a pohodlnejším.

Značky amisu a smog si pre vás pripravili elegantné i ležérne modely. Strihy, ktoré zdôrazňujú ženskosť, sa budú vyznačovať eleganciou a prepracovanými vzormi. Dokonalý kontrast vytvoria tmavšie zemité tóny a neprehliadnuteľné farby lesných plodov, z materiálov bude často používaná vlna a vzorovaná pletenina. Dlhé zapínacie svetre a vesty budú základom jesenného šatníka! Túto klasiku efektne oživia kožušinové aplikácie. Svoj vzhľad môžete korunovať koženými nohavicami. Keď zvolíte netradičné červené, stanete sa hviezdou všade, kam prídete.

Jesennú módu značiek pre mladých – fishbone a fishbone sister zas možno charakterizovať ako bohémsku, hippie a retro. Pravá bohémka bude nosiť XXL blúzku s kvetinovou potlačou, objemné pončo, semišovú obuv na klinovom podpätku, dlhý kabát z umelej ovčej kože alebo džínsové sako. Dlhšie pulóvre sa budú nosiť so semišovými opaskami, vysoké čižmy a pulóver so strapcami treba doplniť pončom. Džínsovina sa opäť ukazuje ako univerzálny materiál. Preto móda tohto roku vybrala pre pánov vypraté džínsy spolu s kockovanou bundou a veselým tričkom, pohodlnú mikinu s kapucňou a ležérny nórsky sveter. Doplnkom vládne retro štýl – háčkovanie, ktoré zaplavilo najmä módu kabeliek. Správny hippie si nasadí teplú čapicu z umelej kožušiny alebo veselú čiapku s  brmbolcom a nedbalo sa omotá šálom.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.