Hafner „Slovensko je raj surferov“


Sleduj video !!!

Po dvoch albumoch V živote a Moderný spevák pracuje Tomáš Hafner na ďalšom štúdiovom materiáli. Dôkazom je skladba Slovensko, raj surférov.

Moderný spevák Haf zmámy svojou spoluprácou napríklad so Zdenkou Prednou či poprednými slovenskými a českými rapermi opäť dokazuje svoj zmysel pre humorný nadhľad. Na hudbu od svojho parťáka a producenta Beyuza napísal text, v ktorom tvrdí, že surfovať je možné aj na Slovensku. S hudbou „dopomohol“ aj Opak.

K tejto téme má blízko, pretože väčšinu svojho času trávi na doske. V zime je to snowboard a v lete skejt a okrem neho sa Haf mení na jedného z mála slovenských surferov. Už v roku 2001 jazdil pri Seattli, vlani na Kapverdských ostrovoch, kde dokonca ako inštruktor učil turistov. Toto leto zase jazdil na vychytených surferských miestach exotického ostrova Bali.

Surfovanie zrejme moderného speváka utvrdilo v tom, že surfovať sa dá aj na našich vodných tokoch či jazerách. Lepší názor na toto odvážne tvrdenie si urobíte, keď si vypočujete spomínaný trek.

Ako Tomáš dodal: „Nahrávané to celé bolo v zajon5 v rámci letnej vajcovačky, tešte sa na klipík, akurát ho Pepe s Lukášom Zednikovičom (spolurežisér) dokončujú a k videniu by mal byť v pondelok. Zábava v klipe zaručená.“


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.