Čistychov s novým klipom z Kuby


Čistychov videoklip El Rap No Muere

Nie je žiadnym tajomstvom, že Čistychov odbieha načerpať energiu na Kubu. Aj jeho posledná návšteva priniesla so sebou kvalitnú úrodu v podobe videoklipu ku skladbe „El Rap No Muere“ (Rap neumiera). Hudbu urobil Kiki Pro a na mikrofóne „sekunduje“ kubánsky priekopník kubánskeho reggaetonu a hip-hopu Aldo (Los Aldeanos). Chalanov zrejme spojila sociálna lyrika, týkajúca sa spoločnosti a politiky. V pláne je vraj aj plnohodnotný album Čistychov, Kiki Pro, Pedro Rodriguez – SIN LIMITE na jeseň 2011.

Ale späť k videu, postaral sa o neho Braňo Vincze a je výborné. Baví ma posolstvo, baví ma strih, svetlá, kamera, rap, flow … baví ma to najmä preto, že chce Čistychov niečo odkázať „Menej troviť, viacej tvoriť“ (c) Ľudovít Štúr. Dano je pre mňa ozajstným vzorom. Robí čo ho baví, tak ako sa mu to páči a nečaká na nikoho. Len tak ďalej … držím palec, v tvorbe i v živote. Radi by sme ťa mali v našej sérii fotiek ajlavmjuzik, čo ty nato Homeboy?

rap: Čistychov, Aldo (Los Aldeanos)
dir: B. Vincze
music production: Kiki Pro / MANICOMIO RECORDS
edit,postproduction: studio Greenbox
executive producer: Pedro Rodriguez, Čistychov

Cistychov, Aldo (Los Aldeanos) – El Rap No Muere /prod. Kiki Pro/

Pozri SK a CZ Hip Hop CD´s v ArtAttack Shope.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.