SasA – Beat Per Minute


Zatiaľ čo prípravy debutového albumu Olivera Lowe-a vrcholia, spriatelený net-label Everydays nespí a vypúšťa mixtape krásnej hudby. Autorom je Ján Salák, známy tiež pod pseudonymom Sasa. Tento všestranný hudobník a klipový režisér (DeZrechts – Bez Ohledu, Inphy – How could I?) dal pre „všetkých ľudí dobrej vôle“ dokopy materiál o dĺžke 60 minút.

Ako už názov Beat per Minute napovedá, behom hodiny budete môcť počuť 60 beatov. Od jazzom pretkaných kúskov a precítených soulových vokálov, až po experimentálnejšiu produkciu. Samplované a hrané motívy sa vzájomne prelínajú a vytvárajú jedinečnú atmosféru tohto diela. Sťahujte TU … odporúčame.

Pre prípadných záujemcov originál nosiča je pripravený limitovaný počet kusov vo forme tzv. slimboxu za 150,- KČ + poštovné. Objednať si ho môžete na objednavky@everydays.eu

Ak vás release zaujal nebojte sa siahnuť aj po starších počinoch autora, ktoré ponúka zadarmo:

Change & Prejudice (2008)
Blue’s 2006 (2006)
One of many (2002)
Imprese 2002 (2002)

Úvod aj záver venujeme „zakladateľovi“. Album Oliver Lowe & Friends by mal výjsť v lete a spolupráce vyzerajú viac ako spokojne: Vec, Erika Fečová, Dj Opia, Mc Jelínek, Idea … atď.

www.everydays.eu
www.bandzone.cz/sasa

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.