UPRISING WARM UP TOUR S KAPELOU MEDIAL BANANA


Uprising Reggae Festival, ktorý sa bude konať 26. a 27. augusta na Zlatých pieskoch v Bratislave, pripravil pre svojich fanúšikov na celkom Slovensku prekvapenie. Počas júna má pripravené turné Uprising Warm Up Tour s kapelou Medial Banana.

Mladá slovenská reggae kapela sa chystá spolu s hosťami rozvibrovať šesť slovenských miest. Turné začína v piatok 8. 6. v banskobystrickom Klube 77. Hosťom Medial Banana bude počas celého turné nielen Fayah Soundsystém, ale aj festivalový dvorný DJ Simple Sample a nový slovenský reggae objav menom Superior.

Medzi ďalšie zastávky tejto slovenskej reggae výpravy patrí Šaľa (15. 6.), Trnava (22. 6.), Poprad (23.6.), Považská Bystrica (29. 6.) a Žilina (30. 6.). Na všetkých podujatiach budú mať fanúšikovia možnosť kúpiť si permanentky na augustový Uprising Reggae Festival za akciovú cenu 23€, ako aj festivalový merchendising (tričká, mikiny) ale aj CD Medial Banana „Naturally Lifted“.

8. 6. Banská Bystrica, Klub 77
15. 6. Šaľa, Metro klub
22. 6. Trnava, Art klub
23. 6. Poprad, Rock Fabric
29. 6. Považská Bystrica, Pláž za mestskou plavárňou
30. 6. Žilina, Smerr pub

Viac informácii o turné a festivale nájdete na www.uprising.sk a na FB

neboli nájdené žiadne obrázky

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.