Strapo má 23 a darček dal naopak on nám


Strapo má nový album 23

Je to náš človák. Dvojnásobný majster ArtAttack Freestyle Battle (back in da day), ale hlavne kamarát Ján Strapec. Po debutovom EP, mixtape a nekonečnom množstve hosťovačiek môžeme povedať, KONEČNE! Strapov dlhosľubovaný album, kompletne hudobne „postrážený“ českým Emeresom je vonku.

Názov albumu, číslo 23, symbolizuje mladý vek oboch hlavných protagonistov. V úlohe hostí sa predviedlo ozaj minimum ľudí: Supa, Tono Suchota a Ektor na mikrofóne, Marian Jaslovský a Dj Spinhandz za analógovými mašinami. Zbytok si podelili striktne iba Strapo a Emeres.

Album vyšiel 1.6. pod českým PVP Labelom a ako je pekným zvykom svoju oficiálnu premiéru si odkrútil v dvoch shopoch – Praha (Street Market) a Bratislava (Bottleshop), fotky nižšie. Ako pekný bonus bola spustená web stránka strapo.sk, samozrejme ale v dobe sociálnych sietí funguje na plné obrátky hlavne komunikácia cez facebook.

Dobrou správou je veľký počet fanúšikov a obľúbenosť videoklipu k skladbe „Daj peňáz“, ktorý prekonal milión videní. UAU chalani vy ste blázni … Medzitým Strapo vypustil video Sám doma a bohatý a sľubuje ďalšie. Podla prvých náhľadov sa je naozaj na čo tešiť, verte nám.

Nielen stabilnú podporu, ale aj s distribúciou sme sa rozhodli pomôcť. ArtAttack Shop bol preto pripravený už v predpredaji. Ponuku neskôr rozšírili aj limitované tričká s motívom albumu 23.

Strapo – DAJ PEŇÁZ! feat. DJ Spinhandz (produkcia EMERES) OFFICIAL VIDEO

Kúpiť CD od Strapa v ArtAttack Shope.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.