Predstavujeme Majselfa a jeho nový singel s Mugisom


Málokedy sa mi stane že sa na našej scéne objaví niekto nový, ktorého rap ma zaujme. Majself síce nieje úplný nováčik ale aj tak Vám ho dnes predstavím a prinesiem Vám o ňom pár infos.

Majself je 24 ročný reper a producent, ktorý pochádza z bratislavskej periférie Stupavy. Možno sa k Vám dostalo do uší, možno nie, ale faktom ostáva, že čoskoro vydáva svoj debut s názvom „SiedmyArchanjel“ . Aj keď kompletný materiál je nahratý viac ako pol roka, na mix a master / Bodák, Neuro/ sa dostáva až v týchto dňoch. Na tracklist sa nakoniec dostane celkovo 12 trakov, kde sa na mikrofóne predstavia aj Kali, Dar, Shomi, Predstava a za gramofónmi Dj Veritas.

Väčšinu skladieb si Majself produkčne zastrešil sám, ale na beatoch bijú bubnami Mugis, Komander, Lkama , Skazah a v skladbe „Živý Spánok“ sa na produkcii podielal aj Opak z A.M.O. Práve s touto skladbou vyhral Majself súťaž Vytiahni svoj majk a vďaka tomu získal možnosť natočiť videoklip, ktorý sa momentálne nachádza v postprodukcii a na refréne bude počuť a vidieť speváčku Monique. Album SiedmyArchanjel ako celok sa na verejnosť dostane v priebehu tohto leta. Majself však nespí na vavrínoch a okrem spoluprác, chystá spoločný album s producentom Kruscifixu Komanderom, ktorý ponesie názov Archa Babylon a proklamuje sociálne orientovanú tématiku.

Okrem Komandera úzko spolupracuje a  s ružomberským Mugisom (rozhovor s ním Vám čoskoro prinesiem), ktorý zastrešil aj posledný singel zo SiedmehoArchanjela s názvom „ Potrebujem žiť !“ – vypočuť si ho môžete pod článkom. Naživo si túto vec, ako aj iné budete môcť vychutnať na TotoJeHipHop 2011. Prajem príjemný zážitok pre Vaše uši.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.