Osemskij produkcia Krek EP


Ubehli tri dlhé roky alkoholických rozjebávok, cestovania po svete za cieľom nájsť samého seba,ale hlavne za vidinou peňazí, odkedy sa popradský mc OSEMSKIJ a chalani z labelu TM REKORC,rozhodli vydať krátke EP.

Po troch rokoch sa deň D stane skutočnosťou a EP OSEMSKIJ produkcia KREK – Páchatel neznámij, uzrie svetlo sveta. Ako už názov napovedá, všetky šupy na tomto počine produkoval myjavský dredatý pes KREK, známy ako dvorný producent labelu TVOJA MATKA REKORC. O pičovanie do mikrofónu sa okrem Osmičky postarala kapelka SEdláci,ďalej Zverina, Slavoj, Géčko a Jerry.Skrečérske umenie predviedli djs: Spinhandz, Hlavolam a 3ck.Takže, milé dievčatká a chlapci, oficiálny release day ohlasuje TVOJA MATKA na 01.07.2011, tak to spolkni!!!

Epečko si bude moc objednat na artattack.sk atahamato.com shopoch aosobne kupit vBruttal Shope, Senica aFlek Shope, Poprad asamozrejme osobne od ludi zTM rekorc labelu.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.