DASEMOLINA 8


Z času na čas sa my známi i tí menej známi všetci opäť zídeme v meste na severe našej krajiny, v Žiline. Tentokrát to bolo za účelom zabavenia sa na už ôsmom pokračovaní klasickej domácej žúrky Dasemolina. Line up sľuboval kvalitu v podobe domácej Severnej strany, zabávačov J.S.S. a Jihlavských Jižných Pionírov, takže si na svoje prišli i tí náročnejší. Najväčšou slabinou akcie (klubu) bola klimatizácia. Tá nápor jednoducho nezvládla, o čom svedčí tiež fotka č.8 kompletne prepoteného Lyrika H., ktorý inak počas celého vystúpenia diktoval slovom i tancom. Až na tento slabý element hodnotím celú akciu známkou vysokou a preto si už dnes dovolím tvrdiť, že Dasemolina 9 to istí…

Čo dodať?! Ak si niektorá z akcií môže dovoliť napísať za svoj názov poradové číslo 8 ostáva nám už iba sucho konštatovať, že s touto akciou je všetko v absolútnom poriadku a má svoje stabilné miesto v kalendári každého zábavy-chtivého človeka. A ako to na tej osmičke vlastne vyzeralo si môžete pozrieť vo fotoreporte.

Fotky: ZUZA

 

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *