ArtAttack Shop Attack


Toto je ArtAttack Shop Attack

Pozri novinky v ArtAttack Shope.

Každý týždeň s príchodom pondelka si dávame „čelindž“ nájsť pre vás do shopu čo najviac nových produktov. Nie každý týždeň vás však s nimi takto pekne pokope oboznamujeme. Tento týždeň budeme.

Začneme zľahka – tričkami. Verzia 100% KHN bola vypredaná skôr ako sa dostala do oficálneho predaja. Mali sme preto zlé svedomie kvôli tým z Vás, ktorým sa neušla ich veľkosť. Nahajpovať a nehať tak… to sa nerobí. Pripravili sme pre to invertnú verziu na bielom základe 100% White KHN, ktorá ide celá priamo do predaja.

Vzdušný materiál a precízna sieťotlač – to sú nové tričká Ajlávmjuzik. Predaj bude čoskoro už tradične na yaxplus.com. Ak poznáte naše basic modely ajlávmjuzik tričiek tak viete, že toto je výnimka v dizajne. Opäť prísne limitovaná edícia, netreba preto zaháľať.

Festival Votvírák 2012 sa chtiac nechtiac stal z určitého pohľadu historickou udalosťou. Za všetko hovorí veta  „Největší live projekt v historii Česko Slovenského hiphopu“, celý ho totiž odohrala jedna kapela – Champion Sound. Obrátili koncept „kapely v pozadí“, ich zvuk totiž znel celou tou parádou a šiestich interpretov si už len prestriedali ako ponožky. Vec, Prago Union, MC Gey & DJ Fatte, Pio Squad a Majk Spirit. #1 SOUND je hudobným dokumentom tejto udalosti.

Apropo, Prago UnionChampion Sound môžete počuť aj na ich novom albume Vážná hudba. Svoje posledné parte v rámci kapely si tu zahral aj bubeník El Boogie Man.

Svoj Závet vydal prednedávnom Mugis. Album s rekordným počtom hostí, maká však ďalej a spolupráce pokračujú.  V rámci prípravy na tretí album formácie Impulz produkčne ošéfoval ďalší počin. Predkrm s ním varil a svojím rapom dochucoval Splen. Vychutnajte si ho…

… najlepšie na slúchadlách Urbanears, ktoré v procese attackovania slovenského územia dorazili aj do nášho shopu, v ktorom propagujeme a distribuujeme hudobnú tvorbu. Teraz na ňu pripájame novú nadstavbu v podobe hlbšieho zážitku. Slúchadlá Urbanears sú zostavené tak, aby redukovali šum smerom zvonku a neprepúšťali hudbu smerom zvnútra. Okrem toho si táto Švédska značka dala záležať na množstve patentovaných detailov, ako napríklad kábel potiahnutý tkaninou.

Bagis sú klasické „štuplíky“, ktoré sa dajú v čase ich nepoužívania spojiť do seba. Máte ich tak hneď naraz po ruke. S typom Medis objavíte ďalšiu užitočnú časť svojho tela, vďaka dvom záchytným plochám sú totiž vhodné aj na dlhodobejšie používanie. Na Plattany zas môžete napojiť ďalšie slúchadlá a zdielať tak svoju hudbu s ďalšími ľuďmi bez toho, aby ste mali každý „len jedno ucho“.

Ak je pre Vás počúvanie hudby zároveň aj zbraňou proti prihovárajúcim sa občanom, iste oceníte aj vyšší možný level – výzor samomluvca. Všetky typy slúchadiel totiž na kábli obsahujú handsfree funkciu na priame prijímanie hovorov a tým istým pohybom tiež skipujete pesničky. Niekedy stačí len 10 sekúnd z každej skladby, až kým nenatrafíte na tú pravú, všakže… Okrem kvalitného zvuku zaujmú aj čistým severským dizajnom. Žiadne mega logo, len výber z množstva zaujímavých odtieňov farieb –  pre decenťákov aj extrovertov. V konečnom dôsledku ide vždy aj tak o hudbu.

Pozri novinky v ArtAttack Shope.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.