Nike Sneakers: Aj my milujeme tenisky


Nike Sneakers – výstava zberateľských tenisiek

A vernisáž je za nami. V piatok 10.6.2011 sa v novootvorených „pivničných“ priestoroch pražského Queens Store na ulici U Půjčovny 6 na Praze 1 uskutočnila historicky prvá výstava zberateľských Nike sneakers v našej a západnej kotline, rozumej v Čechách. Od tohto dňa (do 6.7.) je možné obdivovať , a pozrieť si exhibíciu tých najzaujímavejších tenisiek Nike zo zbierok členov komunity webu sneakers.cz. Vstupné bude počas trvania celej akcie zadarmo.

Výstavu zahájila v piatok večer release session s workshopom, ktorého sa zúčastnili DJ Wich, Oki a Hanes. Dotyční na mieste pokreslili tenisky Nike Air Force 1 Mid, ktoré by mali byť po skončení výstavy vydražené pre dobročinné účely. Nike Sneakers Junkies si tak mohli užiť nielen zaujímavé sneakers všetkých zásadných značiek, ale taktiež nočný nákup v Queense, občerstvenie, videoprojekciu a sety od djov: Wich, Maztah a Oki. Tri krát sláva.
Viac info na milujemetenisky.cz
Foto: Markéta Kratochvílová


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.