Trnava január-júl 2008 napísal/a MtotheG Nakopili sme to všetko na kopu aby sa to dole krkom ľahšie šmýkalo a naša otázka znie, šmýka sa? 🙂 Molho by vás zaujímať:Veľký maľovaný nápis na strechu reštaurácieMaľovaný portrét Nelsona Mandelu na stene v obývačkeObrovská maľba na fasáde výrobnej haly v NemeckuGraffiti ako vkusná dekorácia do predajne očnej…