Snowgoons Tour 2010 mal zastávku v Trnave


Snowgoons. Nemecké producentské duo, ktoré je natoľko dobré, že sa môže hrdiť pravidelne živenými spoluprácami s vrcholovými menami amerického surového hip-hopu – La Coka Nostra, Boot Camp Click či Army of The Pharaohs.

Týpci si jedného dňa zaumienili, že si aj s podporou svojich amerických bratmm.ov strihnú európske turné. Postupne tak navštívili mestá výrazných európskych štátov – Švajčiarsko, Francúzsko, Dánsko, Rakúsko, Španielsko – až kým sa nedostali na naše malé, medzinárodne menej výrazné Slovensko, do malého mestečka s väčšou atmosférou – do Trnavy. Nedá mi nedodať, že vďaka Patrike a Gečkovi. Koncert sa konal pod značkou TM Rekorc.

K-klub napriek (alebo aj vďaka) pondelkovému termínu naplnili ľudia bez pózy. Nie alkohol a drogy, ale najmä SEdláci ich rozohriali na bombu, ktorá vybuchla krátko pred polnocou. DJ Illegal, postupne suportovaný Lordom Lhusom (Bloodline), Blockom McLoudom (Brooklyn Academy) a Reefom the Lost Cauze-om (Army of the Pharaohs). Vo chvíli, keď spojili svoje sily dokopy, “people went crazy”… Atmosféru by bolo nedostatočné popisovať slovami, preto sme ju zachytili cez objektív.

Značka: Zatiaľ najlepšia hip-hopová párty v roku 2010 na Slovensku.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *