PRVÝ MÁJ / ARTATTACK FREESTYLE, BEATBOX, GRAFFITIBATTLES 2009


Víťazmi sa stali … beatbox battle pokoril Spot reprezentujúci Lemešany a freestyle.ovým „kráľom“ sa po rokoch driny a tréningov stal piešťanský Bio, obom víťazom úprimne gratulujeme. Radi by sme sa poďakovali všetkým účastníkom, ktotí sa rozhodli prísť a ukázať svoje skills konkurencii. Rovnako je slušné poďakovať sa všetkým návštevníkom, ktorí si kúpili na bráne „kúsok hip-hopu“. ĎAKUJEME.

Sme hrdí na fakt, že sa nám opäť podarilo zlúčiť „celé“ Slovensko. Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Senec, Bratislava, Kežmarok, Dolný Kubín, Martin, Sabinov, Šamorín, Trenčín, Partizánske, Banská Bystrica, Galanta, Lučenec, Poprad, Nové Zámky, Tlmače, Trnava, Levice, Piešťany, Košice, Prievidza, Handlová, Švábovce, Šaľa, Humenné, Holíč, Ružomberok, Púchov, Malacky, Zvolen, Vráble, Čaňa, Lemešany … to všetko sú mestá, obce, z ktorých prišli ľudia reprezentovať seba, svoje mesto a svoje skills. Máme radosť ľudia. Ďakujeme vám, že nám pomáhate plniť sny.

Mimochodom kompletný videozáznam beatbox a freestyle battles z ArtAttack Hip Hop Stage.u festivalu PRVYMAJ priamo TU. Alebo ak máte chuť na ďalšie fotky z akcie, od Smasha

Foto: Smoet, Archberger.info

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *