BURN IT DOWN 3


Ak niekto v sobotu hľadal na západnej polke Slovenska nejakú hip-hopovú zábavičku, mohol naraziť minimálne na 4 akcie. Ako predpoklad na dobrú žúrku to neznie moc sľubne, ale čo sa Trnavy týka, nedala to nikomu pocítiť a Baila Bar bol klasicky patrične zaplnený.

Všetci, ktorí už stihli využiť slnečné dni na potenie sa na slnku si dokonale vedia predstaviť kvalitu vzduchovej hmoty vítajúcu návštevníkov. Program odštartovali b-boyz&girlz z Quattro Crew. Jedného zo svojich aktérov ponechali ešte v centre diania, síce na seba nechal čakať, ale svoje umenie beatboxu napokon predviedol – Marek Homola.

Nasledoval battle, kde proti sebe vystúpili nitriansky Kaidžas vs. hosť od susedov Tafrob. Okrem hustých rýmov lietali do publika aj nejaké tie kusy oblečenia. Češi sú možno majstri, ale túto bitku prehrali. No a v tejto šou ladne pokračovali headlajneri večera. Wladimir sa kvôli chorobe nemohol dostaviť, a tak si Orion so sebou napomoc priviedol nie menšiu českú star Phata zo SuperCrooo.

Čo sme teda logicky mohli počuť, boli najmä kúsky z Orionovho ešte stále čerstvého albumu Teritorium II, rovnako Jamesove vecičky a pár záležitostí zaznelo z prapôvodného PSH. Najrôznejší výber od „Mamon“ až po „Prahu“, šikovne doplnil Dj Trafik. Vo finálovej fáze trucovala technika, no čo by to bolo za raperov, keby nezachránili situáciu beatboxom.

Mimo tohto vystúpenia sa za gramce postavili samozrejme domáci Dji Spank a Šulo. Tí, čo sa aklimatizovali zostali do rána a zvyšok už si asi domyslíte. Takže asi tak…

Fotky: Artattack, Text: K8

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *