4D album KRYŠTAL pokrstený


4D – DNA, Čistýchov, Mišo Biely

Zdraví ťa 4D, už len 9 dní… DNA značí ževraj 7 dní do… o 6 dni sa vidíme… Danova pravá ruka neklame, už len 5 dní… Wich ukazuje 4, čiže 4 dni… Mišo Biely praví, že 3 dni nás delia… už len 2 dni do… KRSTU albumu KRYŠTAL.  Takéto „teasre“ zastihli každého, kto sleduje dianie okolo 4D. Vsadili na správnu mincu a do bratislavského klubu Ateliér Babylon prišla spolu s nimi osláviť tento ich spoločný počin takmer 1000-ka ľudí!

Predprípravou na program bolo tanečné vystúpenie Hip Hop Fakulty a večer posilnil aj Strapo a jeho dvorný Dj Spinhandz. Následne Mišo Biely, G-Bod, DNA a Čistychov počas hodiny a pol predviedli kompletný tracklist albumu Kryštal plus ako bonus prierez ich vlastnou tvorbou. Krstnou mamou bola prekvapivo fanynka vylosovaná v súťaži a krstiacou hmotou ako ináč – kryštály. Podľa Denových slov „Názov KRYŠTAL sme si vybrali preto, lebo kryštál znamená dokonalo obrúsené hrany a dokonalú čistotu… ale v názve je ukrytá aj tajná šifra…“

O afterpárty sa postaral Dj Jacob Bizzare, nižšie si môžete pozrieť pár záberov zo samotného vystúpenia i krstu. Tým sa však kapitola nekončí – práve naopak, je to len začiatok. Koncerty, videoklipy, turné… a samozrejme začínajúca festivalová sezóna, sledujte teda 4D aj na FB a užívajte spolu s nimi ich hudbu a leto.

Album Kryštal nájdete aj v našom ArtAttack Shope!

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.