MOOV presents Astral Black


Po viac ako ročnej prestávke sa vracia Moov, aby prevetral klub Dole novými beatmi. Predstavíme anglický label a klubovú noc Astral Black, ktorá po linke Glasgow – Manchester – Londýn distribuuje vesmírny hip-hop, ligotavý funk a sexy R&B, ale nebojí sa aj grimových 8barov. Astral Black vedie Jon Phonics – ak máte radi Hudsona Mohawke, alebo label Lucky Me, mali by ste spozornieť.

Jon nedávno vydal vlastné EP Domino Effects, na Astral Black vydáva kazety mladým producentom, ktorý živia vlnu nového grimeu a UK hip-hopu. Jedným z nich je Jaisu z Edinburghu, ktorý so svojou “100% samplovanou” produkciou zásobuje ľudí ako Danny Brown, alebo Guilty Simpson.

Zatiaľ co sety Jona Phonicsa idú priamo na ťah tanečného parketu, Jaisu poteší hlavne tých ktorí počúvajú hudbu “v zóne” a na parkete skôr kývu hlavami ako skáču. Ak ste ocenili Moov s Paulom White, nezmeškajte ani Jaisuho live set.

Domácu scénu bude na Moov presents Astral Black reprezentovať Beyuz. Začiatkom apríla vydal s Tonom S. album Návraty – obsahuje 100% slovenské sample zo starých šlágrov, ktoré v kombinácii s Beyuzovými beatmi rozkývu nejednu hlavu.

Klub Dole, 9.5.2014 / Jon Phonics, Jaisu, Beyuz, Stratasoul, Tele Well

Kliknite si moov321.tumblr.com alebo sa pridajte na FB Event

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.